WIADOMOŚĆ NR.V/02/2017 (sesja)

tloNie wiesz jak zacząć przygodę w świcie Ho? Nie masz zupełnie pomysłów? Nie wiesz co mogło by być ciekawym pomysłem? Specjalnie dla Ciebie Starcze przesyłam o to wstępniak do przygody lub kampanii w uniwersum Horyzontu.

Miejsce rozgrywki:         FRANCJA

Miejsce akcji:    Miasto Metz, niedaleko granicy z Niemcami.

Rozpoczęcie: Gracze towarzyszyli jednej z mniejszych karawan z Paryża. Karawana dotarła do celu, a gracze rozpoczęli rozglądać się za kolejną robotą. Znaleźli trzy komunikaty na starym monitorze informacyjnym, znajdującym się w barze gdzie postanowili chwilę odpocząć.  Jeżeli użytkownik t.e. zgadza się na przesył danych otrzymuje wirtualny zapis zlecenia i wszystkie potrzebne informacje na pamięć t.e.

UWAGA! Zgoda na przesył informacji jest równoznaczna z przyjęciem zlecenia o czym niezwłocznie zostanie poinformowany zleceniodawca!!

Lokacja baru: Regionalny Instytut Administracji w Metz

Zadania do wyboru:

1-> Zaginiona:

Edith, córka lokalnego, wyższego stopniem urzędnika administracji Wspólnoty, pana Luis’a zaginęła.

Jej tarcza energetyczna posiadała system namierzenia. Aktualne jej współrzędne są niepokojąco niezmienne, a jej ojciec nie chce informować władz syndykatu gdyż boi się, że zostanie usunięty ze stanowisko pod pretekstem możliwości szpiegostwa za uwolnienie córki. Chce tą sprawę załatwić po cichu.

Nagroda: 500 bajtów

2-> Znalezienie przedmiotu

Lokalny niezrzeszony inżynier Pierr, poszukuje grypy katadores lub łówców nagród, którzy przeszukali by dla niego i odnaleźli 3 tomy inżynierii biotechnologicznej Irene de la Krossa, które znajdują się prawdopodobnie w bibliotece Mediciurre w Metz!

Nagroda: 150 bajtów

3-> Dostarczenie przesyłki

Pan Martin poszukuje chętnego lub małej grupki zainteresowanych, aby ci odebrali i dostarczyli przesyłkę. Lokacja odebrania przesyłki to pobliska miejscowość Vaux, a konkretnie z winnicy Szatto de Vaux do fortu Fort Saint-Julien w Metz.

Nagroda: 300 bajtów

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.