KORPORACJE

Poniżej znajdziecie listę pięciu największych korporacji, które wciąż działają, mimo okupacji planety.

SYNDYKAT WSPÓLNOTY

HISTORIA

Gdy fale amerykańskich emigrantów przechodziły z Europy do ziem im obiecanych, Unia Europejska przestała istnieć. Dlaczego? Nie tylko przez setki tysięcy imigrantów z Ameryki, ale w skutek złej polityki zagranicznej i opieszałości, obżartych i sytych polityków, na zmiany dziejące się na wschodzie jak i w ich własnych krajach. Wtedy też gdy wszystkie znane nam państwa powróciły do swej waluty, oraz znanego im modelu rządzenia, pojawiło się wydarzenie, które miało zapoczątkować kreacje tej organizacji. Było to oficjalne pojawienie się rasy obcych, zwanych Suari. I to właśnie miało być powodem i impulsem do powstania Wspólnoty. Politycy, którzy stracili władze po upadku EU poczuli, że mogą znów spróbować jeszcze raz. Tylko, że tym razem będą mogli zrobić to po cichu, po kryjomu i dzięki ludziom mającym nie koniecznie władzę wybraną demokratycznie przez lud, a to daje niekończące się morze możliwości. Oczywiście mowa tutaj o oficjalnym rządzie posiadającym jednak władzę idącą z cienia.

SYNDYKAT DEMOKRATÓW LINCOLNA

HISTORIA

        Rok 2008 zostanie zapamiętany przez wszystkich rdzennych amerykanów jako koniec ery nowego kontynentu. W tym roku metalowy kolos upadł pod wpływem, rzekomo nieszczęśliwego przypadku. Wulkan w Yellowstone eksplodował przynoszą zagładę całemu kontynentowi. Dlaczego skala zniszczeń była tak duża? Bo Amerykańskie Elektrownie Atomowe nie zostały zabezpieczone na czas, a potem, z tego co wiemy, było już z górki. Przerażające zmiany pogodowe, anomalie, choroby popromienne, choroby cywilizacyjne. Tym, którym udało się przeżyć, postanowiono dać szanse na starym kontynencie. Rząd U.S.A za aprobatą i zgodą UE i NATO przejął prawie całą Afrykę oprócz Egiptu i RPA. Wszystko po to, aby rozpocząć żmudną odbudowę ich kraju. Jednak wszyscy dobrze wiedzieli, że aby wrócić do dawnej świetności potrzebują nowej technologii, ale żeby ją zdobyć trzeba będzie dość często działać też po za prawem. Tak powstała organizacja Demokratów Lincolna.

SYNDYKAT RDZAWEJ RĘKI

HISTORIA

Gdy przez całym świat zaczęły płynąć informacje o kontakcie z obcymi i „wyłączeniu Ameryki” Rosja cieszyła się jak dziecko. Lecz gdy uciekinierzy z Ameryki, zasiedlili Irak i pobliskie tereny, a po kilku następnych latach utworzyli silną polityczno-militarną organizacje. Rosja czuła, że znów będzie miała z nimi problem, nawet mając tak silnego sojusznika jak Kohorta. Dzban goryczy został przelany, gdy po krótkim czasie okazało się, że na świecie ujawniły się inne organizacje związane z wolnością i sprawiedliwością. Mateczka Rosja nie mogła dalej czekać. Dlatego kilka miesięcy później powstała stara, dobra, Żelazna Kurtyna, która zdobyła miano „Syndykatu Rdzawej Ręki”.

KORPORACJA KATANA

HISTORIA

Ta korporacja to jedna wielka tajemnica. Nasz wywiad posiada jedynie strzępki informacji odnośnie ich historii założenia, oraz działalności przedwojennej. Nie wiemy jak to się stało, że kilka organizacji przestępczych nagle zaczęło ze sobą współpracować. Nie wiemy też jak to się stało, że organizacja ta nie ma oficjalnych wrogów. Nie wiemy nawet, do cholery, dlaczego Kohorta nie zniszczyła ich dwóch podniebnych miast, gdzie większość tych budowli na wszystkich kontynentach, zostało zamienione w ruinę.

SYNDYKAT ARYJSKI

Nic o nim, tak dokładnie, nie wiadomo.

 

Więcej informacji o syndykatach istniejących w uniwersum Horyzontu przeczytacie w podręczniku źródłowym! Gotowym do ściągnięcia z kategorii PLIKI DO POBRANIA.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.