„NIEMCY 2007-2113 cz.I”

Niemcy to nie Francja, chociaż ich podejście do spraw społecznych i kulturalnych jest dość podobne to tutaj podobieństwa się kończą, a konkretnie z rokiem 2013.

Niemcy skoncentrowali swoje wysiłki na rozbudowie technologii międzygwiezdnej, do tego stopnia, że w ciągu zaledwie kilku następnych lat zdołali stworzyć pierwszy statek kosmiczny poziomego startu. Skąd mieli na ziemi takich naukowców czy taki sprzęt aby to osiągnąć, tego nie wiadomo. Są pewne pogłoski które pojawiły się kilkanaście lat później, jakoby sama Kohorta wspomogła naród niemiecki w zamian za konkretne informacje ale to raczej bujda.

Jest jeszcze jedna plotka, która jest najbardziej prawdopodobna, mimo że odnosi się do IV Rzeszy. Otóż to właśnie Jej wysłannicy trafili do Niemiec z tą technologią i planami.

Jakkolwiek by nie było, takie działania nie pozostały bez echa wśród Niemieckiego społeczeństwa. Od roku 2018 oficjalnie rozpoczęły się rejestrować grupy jawnie wspierające powrót Niemiec do IV Rzeszy oraz zapobieganie mieszania krwi innej niż Niemiecka.

Niemcy zaczęły znów iść w stronę wielkiego zwycięstwa, jedynego i słusznego… , ale później było już tylko ciekawiej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.