GŁÓWNA LINIA FABULARNA

Co to jest GŁÓWNA LINIA FABULARNA ?

To świat Horyzontu widziany w larpach, w których to właśnie wy ( GRACZE! ) kształtujecie na bieżąco zdarzenia i stosunki dyplomatyczne w świecie Ho.  Larpy jak i ich główna fabuła tworzona jest przez głównego autora podręcznika, więc wszystko jest jednostajne i zgodne z głównym nurtem uniwersum.

Jak tworzone są larpy?

Larpy tworzone są według schematu stworzonego przez głównego autora podręcznika, gdzie pierwszy larp (w tym przypadku Nadzieja Narodów) jest jądrem, zaczątkiem całej historii.

Który larp wpływa na historię Horyzontu?

Tylko pierwsze edycje larpów poprowadzonych przez głównego autora systemu wpływają na świat Horyzontu. Reszta jest tylko dla rozrywki graczy i tych którzy postanowią sami poprowadzić larpy w świecie Ho.

 

GŁÓWNA LINIA FABULARNA

LATA 2016-2017

  NADZIEJA NARODÓW Lipiec 2016 

  • OPIS ZDARZENIA

Grupa doskonale przygotowany specjalistów Rzeczpospolitej Narodów dostała się do piwnic starego wieżowca, firmy ZAX ELEKTRONIC. W rzeczywistości okazały się to korytarze tajnego laboratorium w którym znajdował się reaktor atomowy.

Dowódca Ekipy, po kilku nieprzyjemnych incydentach związanych z atakiem POLITYCZNEGO jak i jego marionetkami, postanowił sprawdzić jedynie czy reaktor nadaje się nadal do użytku i wycofać się do Warszawy aby tam po złożeniu meldunku postanowić, co zrobić z tym fantem dalej.

Niestety w trakcie misji zginęło kilka osób, a kilka na stałe zostało marionetkami POLITYCZNEGO.

 PAKT Lipiec 2017

  • OPIS ZDARZENIA

Spotkanie trwało około dwóch i pół godziny. Narada była burzliwa i w powietrzu czuć było napiętą atmosferę. Dzięki skutecznemu i szybkiemu działaniu szefa ochrony oraz trzeźwym umysłom gospodarzy, czyli korporacji Katana, uniknięto zamachu na życie zebranych. Niedoszły zamachowiec pracował dla organizacji JEDNA RASA. Cele lub cel zamachu JEDNEJ RASY do tej pory nie został wyjaśniony.

Jeżeli chodzi o efekty tego spotkania, to są one gigantyczne, a głównie dla młodej Rzeczpospolitej Narodów. Mimo silnego sprzeciwu Rdzawej Ręki doprowadziła ona do podpisania PAKTU o nieagresji na czas jednego roku. Niniejszy pakt przedstawiam poniżej…

Oczywiście została dopisana dodatkowa adnotacja niejako aneks, lecz i on nie jest tak straszny jak wielkie są zyski R.N.

Idąc dalej tropem zysków R.N. należy wspomnieć też, że podpisali kilka bardzo znaczących umów handlowych z przedstawicielami innych syndykatów, a to oznacza, że przyszłość Rzeczpospolitej rysowana jest w bardzo pięknych barwach, oczywiście na czas jednego roku… .

Należy też wspomnieć, że dzięki twardej i inteligentnej postawie delegacji R.N. nie został do końca wyjaśniony problem Reaktora Atomowego*, który niejako zagraża Rdzawym. Reaktor ten rzekomo został wybudowany i jest już w pełni aktywny na terenie Rzeczpospolitej Narodów. *(patrz, larp NADZIEJA NARODÓW)

Reasumując. PAKT na okres jednego roku został podpisany i oficjalnie nie ma przyzwolenia na otwarte konflikty między największymi siłami ziemi podpisanymi w powyższym dokumencie… .

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.